Zabiegi mezoterapii igłowej w Contour Studio Wrocław

mezoterapia igłowa

Współczesna medycyna estetyczna oferuje swoim klientom ogrom najróżniejszych możliwości. Jeżeli chcecie się o tym przekonać, to koniecznie musicie skorzystać z naszej oferty. Contour Studio to miejsce, której specjalizacją jest kosmetologia estetyczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, które na dodatek poświadczone są certyfikatami. Dzięki temu możecie być pewni tego, że oddajecie się w ręce najlepszych specjalistów. Polecamy Wam zabiegi na twarz (np.laserowanie zamykanie naczynek, leczenie trądziku), zabiegi na usta (np. makijaż permanentny), zabiegi na oczy (np. mezoterapia igłowa) i wiele innych.

Pomagamy naszym klientom wybrać odpowiednie zabiegi, które w ich przypadku będą w stanie przynieść spodziewany efekt. Podczas pierwszej wizyty nasi pracownicy sprawdzą również, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania poszczególnych typów zabiegów kosmetycznych.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
Regon
020606738
Siedziba

ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław

  • Zabiegi mezoterapii igłowej w Contour Studio Wrocław