Sklep Reklamowe24 - gadżety reklamowe i promocyjne z logo

Szukasz spersonalizowanych gadżetów reklamowych w szerokim asortymencie? Sprawdź naszą ofertę i zaufaj naszemu dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży reklamowej. Oferujemy pełen zakres usług związanych z wyborem i projektowaniem artykułów reklamowych według wskazówek klientów.

gadżet reklamowy

Gadżety reklamowe fot.1

Posiadamy własną bazę graficznych projektów gadżetów, które mogą być wykorzystane do promocji konkretnej firmy lub jej marki. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Gadżety reklamowe produkujemy z wykorzystaniem różnych technik znakowania. Jej wybór jest uzależniony od podłoża, na które mają być naniesione logo lub tekst.

gadżet reklamowy

Gadżety reklamowe fot.2

Najczęściej wykorzystywanymi technikami nadruków na tkaninach jest sitodruk i haft, a w przypadku folii termo transfer. Na równych i twardych powierzchniach wykorzystujemy tampodruk. Do gadżetów wykonanych ze skóry lub skóropodobnych, idealne jest tłoczenie, a do metalowych grawer laserowy. Przed złożeniem zamówienia prosimy o przesłanie projektu graficznego i logotypu zapisanego w krzywych w formie pliku cdr. lub pdf.

Reklamowe24

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7262552678
Regon
100285554
Siedziba

Zgierska 249A
91-495 Łódź

  • Sklep Reklamowe24 – gadżety reklamowe i promocyjne z logo
  • Sklep Reklamowe24 – gadżety reklamowe i promocyjne z logo